Projekt “Zítra celá země”
Deváťáci se zúčastnili zážitkového workshopu na principu jednoduchého hraní rolí, který jim nabídl pohled na události listopadu 1989 očima studentů, kteří na své škole vyhlásí stávku coby
Tenkrát v roce 1989
Dnes si žáci 6.- 8.třídy při projektu vyzkoušeli podoby každodenního života občanů v době normalizace a uvědomili si, že rok 1989 nebyl pouze 17.listopad. Na základě dokumentu “Z deníku
🍂Podzimní soutěž v družině 🍂
Minulý a tento týden u nás probíhala soutěž ve výrobě draků. Všichni se moc snažili a vznikla nám nástěnka plná krásných papírových draků. Odměnu dostal každý soutěžící, ale vybrali jsme i tři
Svatý Martin u Soviček
Na svatého Martina, kouřívá se z komína ❄️❄️… ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc 👍👌👏… zdravíme od předškoláků 👋
Svatomartinský průvod
I přes poměrně chladné počasí se dnes sešlo před školou více než 200 dětí, rodičů a ostatních návštěvníků, kteří se vydali na lampionový průvod ne s jedním Martinem na bílém koni, ale rovnou s
Martinské rohlíčky
“Šimlíku, zadupej!” řekl Martin a po celé vesnici ležely podkůvky-rohlíčky plněné mákem 🐎🥟… určitě všem dětem chutnaly jako dneska nám 👌😋🦉
Výroba lampionů ve 4.třídě
🍂 4. třída – lampionový průvod se blíží 🌙⭐✨ Užít si příjemný podzimní den s vlastnoručně vyrobeným lampionem – pro čtvťáky žádný problém…👻🤭 Více fotografií zde
My jsme malí muzikanti Sluníčka
Několik momentků z tvoření Sluníček u strolečků. Dnešní ráno si děti stavěly dům z molitanů a při HV se ze všech stali malí muzikanti. Děti si vyzkoušely dle výběru orffovy nástrojky, se kterými
Druháci a dýně
Druháčci dlabali a dlabali, až ty své dýně úplně vydlabali🎃. Obličeje předkreslili, pak se nožíků (pod dohledem) chopili a halloweenskou dýni si s radostí domů nesou🎃. Už se těší, až je za tmy
Oslava ve školce
Dnešní den Sluníčka a Broučci společně oslavili narozeniny Deníska. Zazpívali jsme si, zatančili, popřáli hodně zdravíčka a pak společně vyrazili na vycházku do Lipin ke koníčkům a přes Kamenec
FLAG FOTBAL 🏈
4. třída – FLAG FOTBAL 🏈 Čtvrťáci se učí novou zábavnou hru, jedná se o verzi amerického fotbalu. ⛹♀🏃♀🏃♂
Všichni rádi zpíváme
Dnes jsme se všichni sešli ve třídě Sluníček a za doprovodu E. Marhoulové 🎹 oprášili hlasivky 😉 🎤 🎶. Někteří, v rytmu disca, zdálky i zblízka 💃🕺😊😉…