Tradiční předvánoční bruslení 2023

Tradiční předvánoční bruslení pro naše žáky na sedlčanském zimním stadionu se opět vydařilo! Většina bruslařů oprášila své brusle po roce, aby s křehkou jistotou naskočila na led a před Vánoci si užila jízdu po ledové ploše. Nejstarší deváťáci se k prvostupňovým přidali hned ráno, aby pomohli s hladkým obouváním bruslí. I jejich pomoc na ledě byla potřeba, zejména u těch nejmladších, kteří s námi vyjeli na “zimák” poprvé. Druhostupňoví přijeli v druhé vlně a s sebou dovezli i jistotu ostřílených a zkušených bruslařů🤩. Bylo to prima strávené dopoledne. Ještě teď mají všichni červené tváře a únavu v nohách😉 a někteří i “naklepané” tělo, když brusle neposlouchaly😂. Sportu zdar, bruslení zvlášť! Další fotografie z akce najdete na:https://www.rajce.idnes.cz/zsnecin2324/album/2023-12-21-vanocni-brusleni-2023