Vánoční jarmark

V pondělí 4.prosince jsme ve škole pořádali pro rodiče a přátele školy Vánoční jarmark s dílničkami. Už při vstupu stál stánek s výrobky žáků z kroužku Malé domácí tvoření, o kousek dál byl stánek dětí ze školní družiny. Hned za rohem se školní kuchyňka proměnila na kavárnu s bufetem, kterou si vzali na starost naši deváťáci. Výběr dobrot byl opravdu veliký. Naši hosté si pochutnali na různých zákuscích, kremrolích, vánočním cukroví, vánočce, párku v rohlíku, domácí pizze, kávě, limonádě a dalších dobrotách.
Od kavárny už všichni mířili do tříd od přízemí až do 2. patra. Všechny třídy byly dětmi i paní učitelkami vánočně nazdobeny a proměněny v „krámky“ a někde i v dílničky, ve kterých si návštěvníci mohli vyrobit různé vánoční dekorace. Ve všech třídách i na chodbách probíhaly živé hovory všech příchozích a nakupujících.
Děkujeme všem za podporu a za mile strávené adventní odpoledne a těšíme se na příště.👏😉❄️🎄 

Více fotek zde: https://www.rajce.idnes.cz/zsnecin2324/album/2023-12-04-vanocni-jarmark