Ohlédnutí za školním rokem

Školní rok se rychle blíží ke konci. Na nečínské škole to již tradičně znamená, že se rodiny a přátelé školáků mohli přijít podívat na akci Ohlédnutí za školním rokem. Letos nás odpolednem provedli osmáci Ema a Chris. Školkové děti a žáci tříd z prvního stupně se na pódiu střídali s písněmi a tanci na oblíbené melodie. Paní učitelky a paní asistentky se opět předvedly se svými režisérskými schopnostmi. Následoval kroužek aerobiku a pěvecké vystoupení vybraných žáků. Tato představení rozvlnila publikum do rytmu, všichni jsme obdivovali jejich pěvecké schopnosti a pohybové kreace. Vrcholem byla divadelní inscenace deváťáků, kteří se předvedli v pohádce Popelka. Velké poděkování patří skvělému ozvučovacímu týmu Marhoulových a všem, kteří se na představení nějak podíleli, ale také divákům, protože především pro ně jsme Ohlédnutí za školním rokem přichystali.

Fotografie najdete zde.

Celý videozáznam najdete zde.