„S úsměvem do vody“ – zpětná vazba

Náš společný kurz je téměř u konce….

Užili jsme si spoustu zábavy a her, zažili jsme společný pobyt v krásném hotelu Srní, vyzkoušeli jsme svoje síly při 20 hodinách intenzivního plaveckého výcviku (a máme splněnou polovinu z povinných 40 hodin plavecké výuky na I.stupni ZŠ) a za chvilku se budeme, plni zážitků, vracet domů.

Shodli jsme se, že máme ve škole fajn děti, které zvládly týden odloučení od rodičů bez problémů, a že si všichni naši účastníci zasluhují velikou pochvalu!

Těšíme se na další plavecký kurz a i jiné společné zážitky.

Že i děti odjíždí domů spokojené, si můžete přečíst v následující zpětné vazbě:

„S úsměvem do vody“ – zpětná vazba

  1. Co se mi líbilo?

Restaurace, plavání 10x, pokoj 6x, celé Srní, nakupování 5x, snídaně, stezka 2x, šli jsme ven, pára 2x, hry 2x, polední klid 2x, když jsme hráli hry, nic se mi nelíbilo, jak jsme se učili plavat znak, volná zábava 2x, plavat, hry 2x, večeře v úterý, procházka, všechny aktivity 2x, že celý den plaveme, jídlo mňam mňam, pokoj byl hezký, procházky 2x, bazén, společenské hry 2x, večerní program a hry, volná zábavy při plavání, jídlo, film, že jsem se naučil plavat, nejlepší večeře.

  1. Co se mi nelíbilo?

Nic = všechno se mi líbilo 26x, trochu plavat 2x, plavání 4x, dlouhé plavání a svačiny, pokoj, někdy plavání a někdy málo jídla v restauraci, rozcvička, přísný rozhodčí – plavecký instruktor, počuraný záchod.

  1. Můj „TOP“ zážitek:

Stezka v lese 4x, koukání na film 2x, hraní karet, skákání do vodotrysku, když jsem skočil placáka, procházka 2x, nakupování a pára 2x, pára 3x, pokoj, hry 2x, aktivity 2x, jak jsme postavili Arnošta (sněhuláka), jídlo 2x, film, nakupování, obchod, potkali jsme jelena na 20 metrů, pára a plavání, nejvíc pára, večeře, hry, to, že jsem se dostala do jedniček (družstvo v plavání), procházka a hry, dobré jídlo, když jsme se koulovali a stavěli sněhuláka, prohlédl jsem si přírodu, poprvé plavecký výcvik, plavání.

 

Děkujeme rodičům za podporu a důvěru! Tým pedagogů z kurzu.