Karanténa

Vážení rodiče,

protože někteří zákonní zástupci nahlásili přes víkend pozitivní PCR test svého dítěte, nastupuje od pondělí 31.1. do čtvrtka 3.2.2022 do karantény  1., 5., 6. a 7.třída. Žáci, kteří v pátek 28. ledna nebyli celý den přítomni, se mohou účastnit výuky ve škole nebo online (meety). Od úterý 1.2.2022 nastupuje do karantény i 3.třída.

Vzhledem k této situaci bude v týdnu od 31.1. do čtvrtka 3.2.2022 probíhat distanční výuka. V pátek jsou pololetní prázdniny. Pozvánky na jednotlivé hodiny naleznou žáci ve svých google kalendářích.

Postup bude následující:

1. Zítra ráno se mohou dostavit všichni žáci 1., 5., 6. a 7.třídy v 7.15 hod do třídy na testování. 30 minut před samotným testem není vhodné jíst a pít, aby byl výsledek skutečně průkazný. Zároveň bychom vás chtěli upozornit na fakt, že pozitivita se může u žáků (vzhledem ke dni kontaktu) potvrdit až ve středu nebo ve čtvrtek. Je tedy možné, že pondělní testy budou negativní, ale i tak žáci zůstanou na distanční výuce do čtvrtka.

2. Žáci si poté vezmou všechny své učebnice a pomůcky a odejdou domů na distanční výuku.

3. První hodina distanční výuky začne v 8.20 hod.

4. Výpis vysvědčení dostanou děti v pondělí 7.2.2022.

 

Děkujeme za pochopení!  Vedení školy