Prosba

Vážení rodiče, milí žáci a žákyně,

 

Každoročně od vás na konci školního roku dostáváme spoustu květin a dárků, kterých si velmi vážíme a dělají nám radost.

 

Konec letošního školního roku se ale nese ve znamení tragických událostí ve spojitosti s ničivou silou tornáda, které změnilo životy mnoha lidí na jižní Moravě. My bychom se také rádi připojili k vlně solidarity lidí v České republice.

 

Chtěli bychom vám navrhnout, abyste v den vysvědčení vložili do obálky takovou finanční částku, za kterou byste pořídili květinu nebo dárek paní učitelce. My vybrané peníze spolu s dobrovolnými příspěvky od učitelského sboru zašleme na námi vybraný transparentní účet obce Hrušky.

 

O celkové vybrané částce a jejím odeslání budete informováni.

 

Předem děkujeme!

 

Kolektiv zaměstnanců ZŠ a MŠ Nečín