„S PŘEDŠKOLÁKY ZA MLÁĎÁTKY”

„S PŘEDŠKOLÁKY ZA MLÁĎÁTKY“

Máme tu další týden distanční výuky u našich Soviček a tentokrát se budeme věnovat mláďátkům, která se na jaře rodí hospodářským zvířatům. Všichni jsme jistě v klidu prožili Velikonoce a dny volna a tak se můžeme s chutí pustit do práce objevovat nové věci  nebo jen prohloubit poznatky dětí.

Společně se s našimi Sovičkami i jejich rodiči setkáme na meetech, kde si procvičíme různé dovednosti. Děti si doma s rodiči budou povídat o tom, jaká zvířátka žijí na statku, čím je krmíme a pro jaký užitek je chováme. Děti budou s rodiči tvořit z různých materiálů a nezapomenou se věnovat předškolní přípravě.

Při procházce po vesnici děti jistě zahlédnou alespoň slepičky na dvoře a ten, kdo se půjde projít za Nečín, může pozorovat koně i dobytek v ohradách. Třeba se někomu poštěstí i zvířátka nakrmit. Ale nezapomeňte, koníci si nepochutnají na svačině z vašeho batůžku