„ HODY, HODY, DOPROVODY…“

„ HODY, HODY, DOPROVODY…“ uslyšíme mnozí již druhým rokem doma, maximálně na dvorku. Nevadí, všechno jednou končí a my musíme věřit, že jsou toto poslední Velikonoce, které prožijeme netradičně…tradice a zvyky je totiž dobré dodržovat a udržovat z mnoha důvodů ☺.

Velikonoce patří mezi nejkrásnější svátky roku. Děvčata, nezapomeňte s maminkou upéct bochánky či beránka a hlavně začněte včas zdobit vajíčka, která se rázem změní na kraslice.

 Chlapci, vy zase s tatínkem upleťte vrbovou pomlázku.

Velikonoce jsou významným svátkem všech křesťanů a nejen my, v Sovičkách, se na ně tento týden zaměříme. Myslím si, že se máme na co těšit, neboť nejenže namalujeme vajíčka, upečeme beránka a vyzdobíme si svá obydlí, ale také půjdeme po stopách zajíčka, který moc rád dětem naděluje něco dobrého na zub ☺…