„JARO JE TADY!“ aneb další týden distančního vzdělávání u Soviček

„JARO JE TADY!“

První jarní den byl podle kalendáře 20.3. a my všichni netrpělivě vyhlížíme i jarní počasí. A co vše máme s jarem spojené? Jen se podívejme a zaposlouchejme do přírody. Zpěv ptáků je slyšet každý den víc a víc. Už se nám objevují i první poslové jara…děti, co jsou to vlastně poslové jara? Dny máme delší, tak mnozí z nás zůstávají déle venku a začínají pracovat na zahradách, kde je po zimě spoustu práce. Slunce na obloze nás bude více hřát a příroda se začne co nevidět probouzet a zelenat. Už jste poznali, že tento týden se budou Sovičky věnovat všemu, co s jarem souvisí. Někdo si vypěstuje svoje vlastní kytičky, někdo si udělá radost koupeným petrklíčem či tulipánem. Nezapomeneme se věnovat kreslení, vyrábění a ostatním činnostem, které děti posouvají neustále vpřed.