ZMĚNY V PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. ÚNORA

koronavirus-vykricnik
Vláda na svém  jednání 26. února 2021 rozhodla, že vzhledem k vážné aktuální epidemické situaci se kromě stávajících opatření ve školství od příštího týdne uzavřou také:
  • mateřské školy
  • 1. a 2. ročníky základních škol včetně přípravných stupňů
  • speciální školy (školy podle § 16 odst. 9 školského zákona)
  • praktické školy jednoleté a dvouleté

Znamená to tedy, že od pondělí 1.3.2021 bude celá naše škola (ZŠ, MŠ, ŠD, ŠJ) zavřena. Pokud si budete potřebovat pro děti něco ve škole k distanční výuce vyzvednout, budeme Vám ve škole k dispozici pouze v pondělí 1.3.2021 (domluvte si schůzku s třídní učitelkou).

Distanční výuka bude opět i pro naše prvňáčky a druháčky. Buďte, prosím, v kontaktu s třídní učitelkou, sledujte týdenní plány, google kalendář Vašeho dítěte a pomáhejte dětem s přihlašováním do meetů.

Předškoláci Sovičky si nově vyzkouší distanční výuku 2 x týdně, a to v úterý a ve čtvrtek, kdy se s paní učitelkami také sejdou online přes GOOGLE MEET.

Děkujeme za pochopení a pevně věříme, že se už blíží lepší časy. Mgr. Jolana Vaněčková