Zavřená škola

Vážení rodiče,

od středy 14.10.2020 se zavřou všechny školy kromě mateřských, a to až do 1. listopadu. V pondělí večer o tom rozhodla vláda premiéra Andreje Babiše (ANO). Opatření mají zlepšit epidemiologickou situaci v České republice.  Třídy, které se osobně neúčastní vzdělávání, se vzdělávají povinně distančně podle § 184a školského zákona.

Žáci, kteří se budou vzdělávat distančně, budou sledovat svůj školní email a v něm pozvánky na videokonference, které budou v časech běžných vyučovacích hodin a jsou pro ně povinné. Další úkoly budou mít v týdenních plánech.
Kdo jste vyplnil dotazník a chcete zapůjčit školní notebook, vyzvedněte si ho dnes ve škole u třídní učitelky. Notebook pak po skončení distančního vzdělávání odevzdejte zpět třídní učitelce.
Žáci si také dnes odnesou ze školy všechny učebnice a sešity, aby je mohli využívat při distanční výuce.
 
 
Děkuji za pochopení a přeji nám všem hodně sil. Mgr.Jolana Vaněčková