Výlet 4. třídy do Prahy
23.6.2026 jsme se se čtvrťáky vydali na výlet do Prahy.
První zastávkou bylo Národní muzeum, kde si žáci prohlédli výstavu Přemyslovci. Děti si připomněly osobnosti, o kterých se učily ve vlastivědě, a mohly si lépe představit život lidí v dávných dobách.
Poté následovala návštěva Steel Art Museum Prague. Tato galerie zaujala žáky především originálními modely vytvořenými z železného šrotu. Mohli zde obdivovat známé filmové postavy, zvířata, automobily i další technické výtvory v životní velikosti. Velkým lákadlem byly také interaktivní exponáty, které si děti mohly zblízka prohlédnout a některé z nich i vyzkoušet.
Samozřejmě nesmělo chybět ani občerstvení 🙂.
https://www.rajce.idnes.cz/zsmsnecin2526/album/2026-06-23-vylet-do-prahy-4-trida