Výlet 4. třídy do Prahy

Výlet 4. třídy do Prahy

23.6.2026 jsme se se čtvrťáky vydali na výlet do Prahy. 

První zastávkou bylo Národní muzeum, kde si žáci prohlédli výstavu Přemyslovci. Děti si připomněly osobnosti, o kterých se učily ve vlastivědě, a mohly si lépe představit život lidí v dávných dobách.

Poté následovala návštěva Steel Art Museum Prague. Tato galerie zaujala žáky především originálními modely vytvořenými z železného šrotu. Mohli zde obdivovat známé filmové postavy, zvířata, automobily i další technické výtvory v životní velikosti. Velkým lákadlem byly také interaktivní exponáty, které si děti mohly zblízka prohlédnout a některé z nich i vyzkoušet.

Samozřejmě nesmělo chybět ani občerstvení 🙂.

https://www.rajce.idnes.cz/zsmsnecin2526/album/2026-06-23-vylet-do-prahy-4-trida