Turnaj Flag Fotbal Spartak Příbram 2023

Dne 9.6.2022 ZŠ Nečín jela smířit své sily v turnaji Flag Fotbalu na stadionu Spartaku v Příbrami. Jedním z hlavních propagátorů tohoto sportu je Bohuslav Rom, prezident klubu Příbram Bobcats. Dlouhodobě navštěvuje školní zařízení a dělá osvětu sportu, který mohou hrát kluci i holky bez ohledu na věk. Díky spolupráci s naší školou žáci poznali nový sport a měli možnost čestné reprezentovat naši školu na krajské soutěží mezi městskými školy: ZŠ Březové hory, ZŠ Jiráskovy sady, ZŠ Dobříš, ZŠ Pod Svatou horou, ZŠ Bratří Čapků a ZŠ 28. Října.

Naší školu reprezentovali na pozici quaterback: Tereza Tomanová, Chris Nielsen, center: Jiří Gažák, Christian Fuhrmann, wing runner: Juliš Jáchym, Matějka Martin, Mikšovská Veronika, Klara Kozová, Martin Bobek, Šarková Anna a Marek Šíd.

Po napínavých zápasech, bylo vidět, že za rok jsme udělali velký pokrok jak v útoku, tak obraně. Všichni jsme si ten den a soupeření náramně užili, pro žáky to byla důležitá lekce týmové práce a disciplíny. Všechny zajímavé fotografie najdete na rajčeti https://zsnecin2223.rajce.idnes.cz/2023_06_09_Turnaj_Flag_Fotbalu_Spartak_Pribram/. Děkuji, Fejková