Šerpování předškoláků
Slavnostní odpoledne ![]()
na obecním úřadě patřilo předškolákům ![]()
. Za přítomnosti pana starosty, paní ředitelky, rodičů a přátel jsme vyprovodili děti na cestu do školy ![]()
. Přejeme všem krásné léto
a děkujeme za společně strávený čas
.