Šerpování předškoláků

Šerpování předškoláků

Slavnostní odpoledne 🎉🎗️ na obecním úřadě patřilo předškolákům 👫🏼❤️. Za přítomnosti pana starosty, paní ředitelky, rodičů a přátel jsme vyprovodili děti na cestu do školy 🔔🎒. Přejeme všem krásné léto 🌞 a děkujeme za společně strávený čas 🤗.