Předání výpisu vysvědčení 8. třída

Dnes se naše 8. třída sešla k slavnostnímu předání vysvědčení za první pololetí, a nebylo to jen o suchém předávání papírů. Celý rituál byl podpořen malou oslavou s jídlem a pitím, kde jsme společně zhodnotili uplynulých šest měsíců.

Během oslavy jsme si připomněli společné zážitky, výlety a akce ve škole, které nás spojily. Vyzdvihli jsme momenty, které nám zůstanou v paměti a vytvořili pevnou pouto mezi námi.

Při této příležitosti jsme se nevyhnuli ani hodnocení sami sebe. Mluvili jsme o tom, v čem jsme se zlepšili, ať už šlo o omezení kázeňských přestupků, lepší chování nebo vzájemný respekt ke spolužákům. Bylo povzbuzující slyšet, jak jsme společně rostli a zdokonalovali se v mezilidských vztazích.

Současně jsme se věnovali i oblastem, na kterých bychom měli ještě zapracovat. Zdůraznili jsme význam lepších výsledků ve školních předmětech (výběr SŠ se blíží), dodržování úcty vůči učitelům a dalším pracovníkům školy. Tyto cíle nám poslouží jako směrnice pro další pololetí.

Oslava byla zdokumentována skvělými fotografiemi, které si můžete prohlédnout na stránkách https://www.rajce.idnes.cz/zsnecin2324/album/2024-01-31-predani-vypisu-vysvedceni-8-trida

Fejková