Osmáci a šesťáci opět spolu u vody
Osmé a šesté třídě se natolik zalíbilo trávit společně čas, že se rozhodly pro další výlet k vodě, tentokrát pěšky do Županovic a zpět. Sluníčko jim přálo, a tak i zpáteční cesta ochucená dobrou zmrzlinou rychle utíkala!