Exkurze osmáků do VHÚP

Exkurze osmáků do VHÚP

Osmá třída se vydala na exkurzi do VHÚP v Praze, kde na ní čekala interaktivní výstava a beseda k tématu 1. světové války, jíž se již celé dva měsíce ve škole věnuje. Velmi povedená expozice žáky zaujala a odvezli si z ní nejen spoustu nových poznatků!