7. třída u vody
7. třída si včera užila skvělý den u vody
. Za vodou a zábavou jsme vyrazili do Příbrami na Nový rybník. Skvělý den jsme zakončili na setkání s rodiči na fotbalovém hřišti, kde nechybělo plno dobrot a dobré nálady. Děkujeme všem za příjemné posezení
. A aby toho nebylo málo, tak jsme si užili poslední školní spaní v naší tělocvičně.
.