7. třída u vody

7. třída u vody

7. třída si včera užila skvělý den u vody 🏖️. Za vodou a zábavou jsme vyrazili do Příbrami na Nový rybník. Skvělý den jsme zakončili na setkání s rodiči na fotbalovém hřišti, kde nechybělo plno dobrot a dobré nálady. Děkujeme všem za příjemné posezení 🍀. A aby toho nebylo málo, tak jsme si užili poslední školní spaní v naší tělocvičně. 😴.