3. celoškolní piknik
Již potřetí jsme se všichni sešli na fotbalovém hřišti, abychom zde strávili poslední společné chvilky tohoto školního roku. Děti ze Školního parlamentu si opět připravily pár vodních atrakcí pro své spolužáky, jedlo se, pilo, hodovalo nebo jen tak klábosilo a užívalo sluníčka, které nám letos opět přálo.