Výlet Mladá Boleslav

Žáci z 6. až 8. třídy navštívili 2. května město Jičín a Mladou Boleslav. V Jičíně zdolali 156 schodů na rozhlednu Valdická brána. Z výšky 32 metrů je za dobrého počasí vidět až na Prachovské skály nebo vrch Veliš. Po prohlídce Valdštejnského náměstí jsme se autobusem přesunuli do Mladé Boleslavi. Všichni se zajisté těšili na oběd do místního rychlého občerstvení. Po krátkém osvěžení jsme zavítali do muzea Škoda auto. K vidění byly nejen historické automobily, které automobilka ŠKODA vyráběla na svém počátku, ale také zcela moderní vozy vyrábějící se dnes. Chlapce zaujaly i exponáty různých typů motorů. Největšímu úspěchu se však těšil simulátor virtuální reality, během něhož se žáci projeli dobovým vozem prvorepublikovou Prahou. Výlet si všichni užili a domů se vraceli plni nových dojmů a zážitků.

 

ŠKOLNÍ VIDEA
Archivy