Velikonoční tvoření s rodiči,

ke kterému byli pozváni den před Škaredou středou, se uskutečnilo ve třídě Soviček. Na účastníky tvoření čekala výroba velikonočních slepičích závěsů, Polotovar pro tento výrobek nám připravila maminka Jindrová. Další produkty a polotovary pro tvoření nám připravila i maminka Černá. Maminky projevily také svoji kreativitu. Z přírodnin pletly velikonoční věnečky. Dále se vystřihovaly sedící slepičky, dozdobené svíčkami ve tvaru vajíčka, zdobili se vajíčka vlnou, barvami, polepkami a podvečerem vládla tvořivá nálada.
Děti se také zapojily do příprav. Sovičky dopoledne upekly s paní učitelkou voňavé mazance, které byly výborné ke kafíčku.
Na závěr si odnášely nejen své výtvory, dobrou náladu, ale i zasazené cibulky hyacintů v barevných květináčcích.

 

ŠKOLNÍ VIDEA
Archivy