MŠ v ZOO Plzeň

Blíží se konec školního roku, a tak jak vloni, tak i letos jsme vyrazili s mateřskou školou na výlet. Tentokrát naše kroky vedly do ZOO v Plzni. V úterý 11. června, v 8 hodin, jsme vyrazili směr Plzeň. Po příjezdu se cestovatelé posilnili řádnou svačinou od maminek, protáhli z dlouhé cesty a rozdělili na dvě skupiny. Předškoláci – Sovičky, které mají dlouhé nohy, vyrazili předem. A mladší děti, Sluníčka a Broučci, volnějším tempem navštěvovali zvířátka v ohradách, na volném prostranství, i ve vnitřních dispozicích. Děti mohly pozorovat spoustu ptáků, plazů i zvířat. Zaujali nás i rostliny rostoucí v celé zoologické zahradě.
Nejvíc děti zaujali žirafy, medvídek koala, hroch a v neposlední řadě i volně běhající opičky.
V poledne proběhla další prohlídka batohů od maminek. Copak bude k obědu? Jak jinak samé dobroty.
Po prohlídce si Sovičky zadováděly v lanovém centru s tobogánem a na cestě k východu mohly děti pozorovat i tank T-21, který osvobodil Plzeň.
Sluníčko i pod stromy hodně hřálo, začala na děti padat únava, je čas odjezdu. Zpět domů! Plni dojmů a krásných zážitků.

ŠKOLNÍ VIDEA
Archivy