MŠ Čapí hnízdo

Ve čtvrtek 31.5.2018 celá MŠ odjela na výlet směr Čapí hnízdo. Zde nás přivítaly dvě průvodkyně, které si nás rozdělily na dvě skupinky. Pak se každá skupinka se svou průvodkyní odebrala na prohlídku areálu. Děti si zde mohly prohlédnout místní stavby, ale hlavně zvířátka. Po ukončení prohlídky jsme se opět všichni sešli ve stanu, kde pro nás byl již připravený oběd. Dětem moc chutnal. Byly kuřecí řízečky s bramborovou kaší a okurkovým salátem. Po dobrém obědě jsme se odebrali na dětské hřiště, které se nachází v okolí rybníka, kde byla možnost děti zchladit i vysprchovat. Bylo to pro děti v horkém odpoledni příjemné osvěžení. Kromě koupání si děti mohly zařádit na dvou odlišně vybavených hřištích. Domů jsme všichni odjížděli i přes velké teplo se spoustou zážitků a dobrou náladou.

 

ŠKOLNÍ VIDEA
Archivy