Květen ve školní družině

Květnové počasí se nám vůbec nelíbilo. A tak bylo potřeba trošku pozměnit plány, protože na procházky v dešti se nikomu nechtělo. Proto jsme uspořádali turnaj v piškvorkách a ten nás zabavil na několik upršených dní. Nechybělo ani tvoření ke dni matek, a protože máme naše maminky moc rádi, vytvořili jsme pro ně krásná přáníčka. Nesmíme taky zapomenout zmínit naši plavbu. Cestou domů jsme udělali ještě jednu zastávku, navštívili jsme totiž velmi zajímavou zemi, o které se vyprávějí tajuplné a strašidelné historky. Vyprávění jsme zakončili pohádkou ,, Hotel Transylvánie“ a z té kreslili postavy, které se nám líbili. Proběhla také velká židličkovaná a vítězové dostali svou sladkou odměnu, jen stále nemáme vítěze v piškvorkovém turnaji, jelikož se nám stále hlásí noví soutěžící.  No snad už se obloha konečně vypršela a v červnu už bude to správné počasí, které nás naladí na prázdniny.

ŠKOLNÍ VIDEA
Archivy