Exkurze Letiště Václava Havla

V úterý 17. dubna se kluci a dívky druhého stupně vypravili do Prahy. Prvním cílem této výpravy za poznáním bylo Letiště Václava Havla. Ani jsme nedutali při výkladu paní průvodkyně, žasli jsme, co všechno je možné na letišti vidět a jak moderní je technické vybavení našeho největšího letiště. Druhou polovinu doby strávené v Praze jsme věnovali prohlídce expozic Národního technického muzea. Někoho zaujaly nejvíce staré automobily, jiného ukázky starých technických vybavení domácností, také třeba sál s ukázkami hodin a expozice objasňující vývoj fotografování. Mnozí se zdrželi i v místnostech zabývajících se lidským tělem a vývojem medicíny. Chemický průmysl a objevy na poli plastů a textilií se líbily hlavně děvčatům. Každý z nás si našel své.

ŠKOLNÍ VIDEA
Archivy