Duben ve školní družině

Duben utekl jak voda, ale nám přibyly nové zážitky. Hned zkraje dubna jsme se připojili k akci ,,Světový den porozumění autismu“, a tak jsme si do školy vyrazili v modrém a rovnou si zasoutěžili, kdo přijde nejvíce modře vymóděn.
Kromě velikonočního tvoření jsme uskutečnili ,,Velikonoční šipkovanou, aneb putování za vajíčky“. Rozdělili jsme se na dvě party – hledači a schovávači . Schovávači ukrývali po cestě vajíčka s úkoly a hledači vajíčka s úkoly poctivě hledali a plnili. Počasí nám přálo a taky jsme si to skvěle užili, jen hledači našli 9 vajíček z 10-ti. Proto bylo po desátém vajíčku vyhlášeno prázdninové pátrání, ale bohužel bez úspěchu.
Vyráběli jsme i malé čarodějnice na naše ,,Vypálené odpoledne – čarodějnice v družině“, ale bohužel nikdo netušil, že by také mohlo konečně zapršet. A tak co nikdo netušil, se stalo skutečností, přírodě prostě neporučíme. To nám ale vůbec nevadilo, měli jsme aspoň dostatek času vyrobit velkou, hlavní čarodějnici pro SDH Nečín. A nemyslete si, že se o naše ,,Vypálené odpoledne“ necháme ošidit, hned jak se příroda vyprší, spálíme naše nachystané čarodějnice a upečeme ty připravené špekáčky. 

 

ŠKOLNÍ VIDEA
Archivy