Čtvrťáci na Nové Živohošti

Poslední dny školního roku jsme si zpříjemnili dvoudenním výletem. Společně s deváťáky z 1. ZŠ v Dobříši jsme vyrazili do Juniorcampu na Nové Živohošti. Tato akce proběhla ve dnech 21.6-23.6. Ve čtvrtek nám počasí přálo. Užívali jsme si na písečné pláži, koupali se ve Vltavě, jezdili na šlapadlech a na tobogánu. Po chvíli odpočinku děti soutěžily v minigolfu, hrály míčové hry a opět se koupaly v řece. Večer si děti společně zazpívaly při karaoke a tak si připravily vlastní diskotéku. Po setmění nás čekala malá bojovka, kterou pro nás připravili deváťáci. Procházka po campu byla strašidelná, ale všichni ji zvládli. V pátek bylo chladnější počasí, a tak jsme hráli míčové hry, házeli frisbee, hráli badminton a někteří nadšenci opět zpívali karaoke. Večer si všichni společně zahráli na schovávanou a sešli se u táboráku. Během celého pobytu vládla velmi příjemná a kamarádská atmosféra. Děti se velice rychle sblížily a při loučení ukápla nejedna slzička. Všichni společně jsme si pobyt užili naplno.

ŠKOLNÍ VIDEA
Archivy