Březen v ŠD

Březen je již několik let spojován s Měsícem knihy a tak tomu bylo i u nás v družině. Četli jsme skoro každou chvilku, co jsme nebyli venku. Četlo se kolektivně, ale i jednotlivě. Každý si mohl přinést svou oblíbenou knihu a z té se pak předčítalo. Četli jsme i ,,Staré řecké báje a pověsti“ a skvěle tak navázali na naši plavbu Středomořím, kde jsme využili Itálii a Řecko a představili jsme si tak země, které jsou plné zajímavé historie. Bájné bohy jsme si představovali a přenášeli pak naše představy na papír. Ještě před jarními prázdninami jsme vyzdobili družinová okna do jarního kabátku a po prázdninách jsme i celou družinu oblékli do jarního. Koncem března pak u nás proběhla soutěž ,,Nejlepší stavitel ze stavebnic“, a tak byla naše družina plná robotů, různých staveb a vynálezů.

ŠKOLNÍ VIDEA
Archivy